agencja.nieruchomosci.pl
realestate.info.pl
immobilien.biz.pl
immobiliari.pl
Strona główna
O firmie
Przegladaj oferty nasze agencji
Serwisy
Wzory pism i umów
Artykuły i aktualności
Prawo i nieruchomości
Finanse
Kredyty mieszkaniowe
Kalkulator opłat
Miejsce na Twoja reklamę
Regulamin
Oferty zaprzyjaźnionych agencji
Rolnictwo-Łowiectwo
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj się
Serwisy
OFERTY NASZEJ AGENCJI

OFERTY naszej AGENCJI są m.inn na kliknij na linki > www.Stopa.Otodom.pl  (allegro), tel/sms24h 517-117-517 

 WYCENY >  www.capital.nieruchomosci.pl

Dodano 06 Oct 2009 przez Stopa
NIKT NIE LUBI MIEĆ DŁUGÓW-ALE KREDYTY SĄ WAŻNYM I POTRZEBNYM ELEMENTEM NASZEGO ŻYCIA LECZ NIE NALEŻY ICH SIĘ BAĆ, ALE ZACIĄGAĆ ROZSĄDNIE I DOKŁADNIE CZYTAĆ WSZELKIE UMOWY I DOKUMENTY PRZED PODPISANIEM I WIZYTA PORÓWNAWCZĄ W KILKU BANKACH!!!!
To Nasze i WASZE oferty na Allegro > www.Stopa.Otodom.pl  

http://www.ehipoteka.pl/corporate_site/co_powinien_wiedziec_kredytobiorca

1.   Raty malejące  (  źródło link do portalu NBP)  > http://www.nbportal.pl/pl/np/porady/kalkulatory/kalkulator6 

2.  Raty równe ( źródło link do portalu NBP)  >     http://www.nbportal.pl/pl/np/porady/kalkulatory/kalkulator8 

Naszym zdaniem Warto zanim Pójdziesz po kredyt przygotować się na gwiazdki, drobne druczki i inne wkręty w umowach - oczywiście zgodne z prawem - pod tytułem - "widziały gały co brały" - ponieważ to często całe TWOJE ŻYCIE - proszę kliknąć na w/w adresy a uzyskacie PAŃSTWO niezbędne informacje  oraz możecie sprawdzić faktyczną   i    rzeczywistą (APR - całkowitą)  stopę procentową udzielanego kredytu (w górnym prawym rogu "kliknac uruchom").Pamiętajcie , że często istotne warunki umowy kredytowej są napisane drobnym druczkiem lub np. w regulaminie banku w sposób taki,że kredytobiorca nie ma możliwości się do nich dokopać co często następuje po dłuższym czasie lub wcale. Wymagajmy zawsze od konsultanta banku informacji o Całkowitym Koszcie kredytu  tzn.łącznej kwocie jaką musimy zapłacić  za jego udzielenie (rzeczywiste oprocentowanie), w którym jest ujęte wiele opłat dodatkowych m.inn. - opłaty i prowizja za udzielenie kredytu, opłaty za czynności bankowe - rozpatrzenie wniosku,za wcześniejszą spłatę, przewalutowanie,opłaty karne za spóżnione wpłaty,zabezpieczenie kredytu - ubezpieczenie, polisa na życie,ubezpieczenie pomostowe-do chwili wpisu hipoteki,opłata za wycenę nieruchomości,obowiązku odpowiedniego ubezpieczenia nieruchomości,dodatkowa prowizja za zmianę stopy procentowej ze stałej na zmienną i wydłużenie okresu kredytowania oraz czasami różne i mnogie opłaty stosowane według różnych filozofii i wariantów.  Dziękujemy - Miłego Dnia - linki za zgodą administratora strony NBP.

Sprawdź ciekawy link do wyszukiwarki kredytów  www.ehipoteka.pl >http://www.ehipoteka.com

Dodano 13 May 2006 przez Stopa
KREDYTY MIESZKANIOWE

                          WYCENY >      www.capital.nieruchomosci.pl

 POŚREDNICTWO, WYCENA - tel.517117517, 75 7447474 rozmawiamy po niemiecku włosku i angielsku tel 500678600 - KACZYŃSKA MARCELINA  ebiuro@op.pl

Dodano 05 May 2006 przez Marcelina